logo

Про бренд

W8LESS СТВОРЮЄ СУЧАСНИЙ І
РІЗНОМАНІТНИЙ ОДЯГ, ЯКИЙ НАДИХАЄ
ЖІНОК БУТИ КРАЩОЮ СОБОЮ

МІСІЯ БРЕНДУ:

Надихати жінок на вираження індивідуальності та підкреслення своєї особистості за допомогою стилю W8LESS. Ми віримо у створення якісного та різноманітного одягу, у якому жінки почуваються впевнено у повсякденному житті та його особливих моментах. Концентруючись на мінімалізмі, бренд пропонує вишукану та сьогочасну естетику, яка не обмежується тенденціями. Вона натомість є відображенням нашої
відданості свідомій моді та нашому розумінню стилю та краси. Наша мета – забезпечити найкращий досвід шопінгу для клієнтів, з пріоритетами на етичному виробництві та продуманному дизайні. Саме тому W8LESS – ідеальне місце шопінгу для свідомої та сучасної жінки.

W8LESS - будь кращою собою
Spring-Summer 2023
Architecture campaign 2023
SPORT Collection 2023
VALUES

Якість: Ми створюємо якісний одяг, який носять і люблять роками.

Мінімалізм: У простоті – сила, ми створюємо функціональний та стильний одяг, без зайвих чи надмірних деталей.

Індивідуальність: Ми вітаємо різноманітність та віримо, що мода – це засіб самовираження, який дозволяє продемонструвати свій унікальний стиль та особистість.

Інновації: Ми прагнемо розширювати межі моди та створювати дизайни які є інноваційними, тому постійно досліджуємо нові ідеї, підходи та методи створення колекцій.

Етичність: Ми впевнені, що до всієї команди, партнерів та клієнтів потрібно ставитися з повагою, чесністю та порядністю. W8LESS створює чесні та рівноправні відносини всередині бренду і зовні з нашими партнерами та клієнтами.

Sustainability: Sustainability – це одна з головних цінностей бренду. Ми мінімізуємо відходи з виробництв, відповідально обираємо партнерів для співробітництва, які мають такі самі погляди. Обраний підхід – безперервний шлях і ми змінюємось на кожному кроці.

W8LESS втілює у житті зазначені цінності і прагне позитивно впливати на світ, створюючи сучасний і різноманітний одяг для жінок.

Український бренд W8Less створює одяг цікавого крою, з незвичайним силуетом і, при цьому, доречний в гардеробі мешканки мегаполісу.

Всі речі шиються на власному виробництві в місті Києві. Бренд працює з якісним трикотажем і льоном: всі тканини для виробів засновники бренду підбирають самостійно.

FW-Daily
W8LESS – знахідка і нове кохання редакції.

Окреме задоволення – розпаковувати коробку W8LESS, яка і сама виглядає як витвір мистецтва.

L'Officiel Украина

Де нас знайти?

Бренд W8Less був заснований в Києві у 2014-му році.

Зараз наші шоу-руми і виробництво знаходяться в місті Києві, Україна. Ми завжди раді бачити вас на примірці в одному з наших шоу-румів, їх адреси та графік роботи знаходяться на сторінці Контакти.

Клієнти з інших країн і міст можуть оформити замовлення онлайн, ми відправляємо наш одяг в будь-яку країну Світу.

X