logo

Доставка та оплата

Доставка

Доставка по Україні

Відправка замовлень по Україні здійснюється кур’єрською службою «Нова Пошта». Доставку сплачує покупець, при отриманні замовлення.

Ми відправимо Ваше замовлення протягом 3-х робочих днів з моменту оплати, хоча переважно відправляємо замовлення протягом 1-го дня. Під час знижок та розпродажів терміни відправок може збільшуватися.

Термін доставки в більшість великих міст України становить 1 день. Відправка замовлень здійснюється щодня окрім суботи та неділі.

Міжнародна доставка

Ми раді запропонувати нашим клієнтам міжнародну доставку. Ми відправляємо замовлення в будь-яку країну Світу. Доставка за межі України здійснюється поштовою службою “Укрпошта”.

Зверніть увагу, що війна в Україні та вжиті заходи безпеки впливають на роботу поштових операторів та терміни доставки можуть збільшуватись.

Орієнтовні терміни міжнародної доставки в ЄС та Великобританію – 7-10 днів з моменту відправки. Вартість такої доставки в середньому становить 20 Євро і залежить від обсягу замовлення.

Орієнтовні терміни міжнародної доставки в Америку, Австралію і Азію – від 1 до 3 тижнів. Вартість такої доставки в середньому становить 25 Доларів США і залежить від обсягу замовлення.

Вартість доставки ми включимо в рахунок при обробці замовлення.

Оплата

Ми працюємо за повною передплатою. Для отримання реквізитів або посилання на оплату, достатньо оформити замовлення на сайті.

Після отримання замовлення ми підтвердимо наявність товарів у замовленні та наступним листом надішлемо дані для оплати. У листі з даними для оплати буде посилання на платіжний сервіс Liq Pay, перейшовши по якому ви зможете оплатити ваше замовлення онлайн. Також у листі будуть реквізити  для оплати замовлення переказом.

Для замовлень за межі України вартість доставки буде включена в рахунок та сплачена нами під час відправлення.

Ми із задоволенням замінимо покупку на іншу модель або розмір, якщо з першого разу Вам щось не сподобалося, або повернемо гроші, якщо не зможемо підібрати заміну. Обмін та повернення можливі протягом 14 днів з дня покупки. Доставка товару на обмін чи повернення оплачується покупцем у разі, якщо у виробі немає дефектів та товар відповідає замовленню. У разі помилки в замовленні з нашого боку, невідповідності виробу опису чи наявності дефекту, пересилання сплачується нами.

X