Доставка та оплата

Доставка

Доставка по Україні

Відправка замовлень по Україні здійснюється кур’єрською службою «Нова Пошта». Доставку сплачує покупець, при отриманні замовлення.

Ми відправимо Ваше замовлення протягом 3-х робочих днів з моменту оплати, хоча переважно відправляємо замовлення протягом 1-го дня. Під час знижок та розпродажів терміни відправок може збільшуватися.

Термін доставки в більшість великих міст України становить 1 день. Відправка замовлень здійснюється щодня окрім суботи та неділі.

Міжнародна доставка

Ми раді запропонувати нашим клієнтам міжнародну доставку. Ми відправляємо замовлення в будь-яку країну Світу. Доставка за межі України здійснюється поштовою службою “Укрпошта”.

Орієнтовні терміни міжнародної доставки в ЄС та Великобританію – 7-10 днів з моменту відправки. Вартість такої доставки в середньому становить 20 Євро і залежить від обсягу замовлення.

Орієнтовні терміни міжнародної доставки в Америку, Австралію і Азію – від 1 до 3 тижнів. Вартість такої доставки в середньому становить 25 Доларів США і залежить від обсягу замовлення.

Вартість доставки ми включимо в рахунок при обробці замовлення.

Оплата

Оплата замовлень можлива карткою на сайті або переказом на картку «Приват Банку». Ми працюємо за повною передплатою.

Для отримання реквізитів або посилання на оплату, достатньо оформити замовлення на сайті.

Після отримання замовлення ми підтвердимо наявність товарів у замовленні та наступним листом надішлемо дані для оплати. У листі з даними для оплати буде посилання на платіжний сервіс Liq Pay, перейшовши по якому ви зможете оплатити ваше замовлення онлайн. Також у листі будуть реквізити картки “Приват Банку” для оплати замовлення переказом.

Для замовлень за межі України вартість доставки буде включена в рахунок та сплачена нами під час відправлення.

*Для уникнення подвійної конвертації, при виборі оплати в іноземній валюті, рахунок при оплаті виставлений у гривні. Конвертація у валюту Вашої картки відбудеться автоматично під час оплати.

!Зверніть увагу, при транзакції курс валют іноді може трохи відрізнятися від вказаного на сайті.

Ми із задоволенням замінимо покупку на іншу модель або розмір, якщо з першого разу Вам щось не сподобалося, або повернемо гроші, якщо не зможемо підібрати заміну. Обмін та повернення можливі протягом 14 днів з дня покупки. Доставка товару на обмін чи повернення оплачується покупцем у разі, якщо у виробі немає дефектів та товар відповідає замовленню. У разі помилки в замовленні з нашого боку, невідповідності виробу опису чи наявності дефекту, пересилання сплачується нами.

X